ФИТОТАМПОНЫ - Уникальный препарат для женщин
Капсулы для очищения сосудов
Урологические пластыри для мужчин
Пластырь ортопедический
Капсулы против старения и бессонницы
ПРОДУКЦИЯ
ВИДЕО ИНФРОМАЦИЯ
СВЯЗЬ, КОНТАКТЫ. Beautiful life
Обязательно ознакомтесь с видео выступлением врача
об уникальных оздоровительных фитотампонах для женщин
(2 разных выступления, 3 файла):
 
 
ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ
ВИДЕО ВЫСТУПЛЕНИЕ
ВРАЧА ЭНДОКРИНОЛОГА.
 
Очень ценная видео информация о составе и принципе действия фитотампонов (3 части):
 
 

 
 
 
 
 
 
.
 
Ārstnieciski profilaktiskie fitotamponi - Quing Gong Wan
 
Unikāls veselības preparāts sievietēm
 
    Absolūti drošs un uzticams preparāts dzemdes atveseļošanai.
   Palīdz atbrīvoties no dzemdes iekšējiem iekaisumiem, dzemdes kakliņa erozijas, iekaisumiem iegurņa zonā, piedēkļu iekaisumiem utt.
Iespēja izvairīties no operācijām, tikt vaļā no dzemdes miomas, cistas un daudzām citām ginekoloģiskām problēmām.
   Pēc iziešanas pie vīra uzsākot dzimumdzīvi, piedzimstot bērniem, pēc abortiem dzemde un maksts vairākkārt tiek pakļauta pārmērīgai izplešanai, kurai seko saraušanās, un tas izveido vairākas krokas dzemdes un maksts rajonā. Tas viss atspoguļojas izdalījumos mēnešreižu laikā un ietekmē dzemdes iekšējo slāni. Atmirušās audu šūnas, kas sakrājas minētajās krokās, noteiktā temperatūrā un mitrumā spēj radīt auglīgu augsni dažādu baktēriju un vīrusu vairošanai. Ilgstoši uzkrājoties, slimības izraisošās baktērijas spēj iemitināties dzemdē. Tādējādi, izraisot tādas kaites kā dzemdes iekšējās gļotādas iekaisums, dzemdes kakliņa erozija, iekaisums iegurņa zonā, dzemdes piedēkļu iekaisums utt. Baktērijām iemitinoties uz maksts sieniņām, rodas iekšējās sekrēcijas funkciju traucējumi, āda kļūst raupja utt., kā arī organisms straujāk noveco.
 
   Kompānijas «Beautiful life» (Honkonga) ražotie «Ārstnieciski-profilaktiskie fitotamponi sievietēm» pieder bez receptes iegādājamiem ārstnieciski profilaktiskiem līdzekļiem, kas ietilpst veselības produkcijas preparātu grupā. Fitofitotamponu sastāvā ietilpst tikai dabīgi fitokomponenti, kurus izmanto Ķīnas tradicionālajā medicīnā. Šā preparāta pagatavošanas recepte ņemta no senajiem Ķīnas medicīnas avotiem, kuri ir vairāk nekā 5000 gadu veci.
   «Preparāts dzemdes atveseļošanai» sastāv no vairākiem desmitiem naturālo tradicionālo Ķīnas komponentu. Neskaitāmo laboratoriju pētījumi ir apstiprinājuši, ka šis preparāts ir drošs, nav toksisks un nav kaitīgs cilvēka veselībai.
   Ārstnieciski profilaktiskie fitotamponi sniedz pretiekaisuma, baktericīdu, pretsāpju iedarbību. Augu kompozīcijas sastāvā ietilpstošie fitokomponenti ir spēcīgi antioksidanti un antihipoksanti, t.i. neitralizē brīvos radikāļus un likvidē skābekļa trūkumu šūnās un audos, normalizē mikrocirkulāciju. Fitohormoni veicina sievietes organisma endokrīnā līdzsvara regulēšanu. Preparāts palīdz atbrīvoties no tādām ginekoloģiskām slimībām kā: dzemdes gļotādas iekaisums, dzemdes kakliņa erozija, iegurņa joslas iekaisums, piedēkļu iekaisums utt.
   Ārstnieciski profilaktiskos fitotamponus ieteicams izmantot iekaisumu dziedēšanai (vaginīti, cervicīti, endometrīti u.c.), kurus izraisa dažādi ierosinātāji (hlamīdijas, ureaplazmas, trihomonādes u.c.), pret hemoroīdiem, urīna nesaturēšanu, cistītu utt. Profilaktiski fitotamponus ieteicams izmantot, lai paaugstinātu audu elastību, uzlabotu libido, kā arī dzimumceļā pārraidāmo slimību profilaksei pēc dzimumkontaktiem, kas notikuši bez izsargāšanās.
 
Galvenie komponenti: angelika, «drakona asinis», Bornejas kamfora, ceriņi, katehu akācija.
1. Kušen – drudzi pazeminošs (iznīcina baktērijas, novērš augoņu rašanos);
2. Sjue-dze – dziedē asiņojošas brūces (mazina sāpes);
3. Biņ-pjeņ – piešķir spēkus (noņem sāpes, sniedz pretiekaisuma iedarbību);
4. Huaņ-ljeņ – drudzi pazeminoša (attīra organismu, pretbaktericīda, nomierinoša iedarbība, novērš augoņu rašanos);
5. I-Šu - pretsāpju iedarbība (nodrošina pareizu asins cirkulāciju);
6. Ši Čuan Czi – paaugstina potenci (likvidē vulvas niezi);
 
«Preparāta dzemdes atveseļošanai» īpašības:
1. Pirmo reizi preparātu lietojot, vērojams ievērojams efekts.
2. Attīra no uzkrātajām baktērijām (izvada baktērijas no ķermeņa dabīgā veidā).
3. Sastāv no tīriem ārstniecības augiem, ātri noņem iekaisumu.
4. Attīra dzemdi un vagīnu no slimības izraisošām baktērijām un vīrusiem.
 
Piecas īpatnības:
1. Pašpārbaudes efekts: lai noteiktu, vai jums ir kāda ginekoloģiska slimība, pietiek izmantot vienu preparāta vienību. Tas sastāv no tīriem ārstniecības augiem, kas ātri noņem iekaisumu.
2. Pašattīrošs efekts: viena preparāta vienība spēj attīrīt dzemdes dobumu no dažāda piesārņojuma. Attīra arī no uzkrātajām baktērijām (izvada tās no ķermeņa dabīgā ceļā).
3. Pašatveseļošanās efekts: preparātam piemīt īpašība palīdzēt tādu slimību gadījumos kā: dzemdes kakliņa erozija, maksts (vagīnas) iekaisums, iegurņa zonas iekaisuma, dzemdes piedēkļu iekaisums, dzemdes gļotādas iekaisums utt. Attīra dzemdi un vagīnu no slimības izraisošām baktērijām un vīrusiem.
4. Kosmētiskais efekts: 80% sieviešu tādas parādības kā sejas ādas krāsas pasliktināšanās, plankumi uz ādas, sausa āda, grumbas, ir dažādu ginekoloģisku kaišu rezultāts. Šis preparāts normalizē asins pieplūdi un iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, tādējādi uzlabojot sievietes ārējo izskatu.
5. Profilaktiskais efekts: veselām sievietēm ieteicams ik mēnesi lietot pa vienai vienībai ginekoloģisko slimību profilaksei.
Profilaktiskie un ārstnieciskie rezultāti tiek sasniegti ar preparāta unikālo īpašību uzsūkt atmirušās audu daļas, šūnas, slimības izraisošās baktērijas, sastāvējušās asinis, atslāņojot tās no dzemdes gļotādas un izvadot laukā.
 
Lietošanas veids:
   Ik mēnesi, beidzoties 6-7 dienu menstruālajam ciklam, var sākt preparāta izmantošanu.
1. Nomazgājiet rokas, atveriet iepakojumu un pārbaudiet, vai tajā nav ārēju bojājumu.
2. Saņemiet fitotamponu aiz maliņas, iepriekš iztaisnojot tā galā esošo aukliņu.
3. Saņemiet fitotamponu divos pirkstos un sagatavojieties tā ievadīšanai.
4. Pirms ievadīšanas maksimāli atslābinieties, ievadiet fitotamponu apmēram par 7 centimetriem. To pareizi ievadot, jūs fitotamponu ķermenī nejutīsiet, bet izvelkamā auklas galam jāatrodas ārpusē.
5. Pēc 3 dienām fitotampons jāņem laukā. Lai to izdarītu, viegli jāparauj aukla, un fitotampons bez grūtībām iznāks laukā.
6. Pēc izņemšanas maksts (vagīna) rūpīgi jāizskalo (tas jādara ar istabas temperatūras vai nedaudz siltāku ūdeni vai vāju zaļo vai melno tēju, var izmantot arī kumelīšu uzlējumu).
7. Pēc 24-48 stundām var ievietot kārtējo fitotamponu.
8. Katrā lietošanas reizē jāievēro augšminētā secība.
 
Pievērsiet uzmanību!
 
   Preparāts ir veselības produkcija un izmantojams ginekoloģisko slimību profilaksei.
   Fitofitotamponu lietošana aizliegta menstruālā cikla laikā, kā arī grūtniecēm un nevainīgām meitenēm.
   Fitofitotamponu lietošanas laikā nav ieteicama intīmā dzīve. Seksuālie kontakti iespējami 3 stundas pēc fitotampona izņemšanas un skalošanās.
   Fitofitotamponus nelietot sievietēm, kurām ir jebkāda alerģija pret kādu no sastāva komponentēm. Lai to pārbaudītu - pirms pirmās lietošanas pāris minūtes patur fitotamponu nelielā diezgan silta ūdens daudzumā un tad šajā ūdenī saslapina vati/marli un pieliek maksts no ārpuses, pie gļotādas. Ja ir gļotādas bojājumi, tad kodīga reakcija ir normāla, tomēr nevajadzētu rasties pietūkumam un citādām gļotādas izmaiņām. Ja viss labi, slapjo tamponu var izmantot.
 
   Preparāts paredzēts vienīgā ārīgai lietošanai.
   Nozīmējot fitotamponus, jāņem vērā menstruālā cikla ilgums: fitotamponus sāk lietot 3. dienas pēc menstruāciju beigšanās un pārtrauc lietot 6-7 dienas līdz menstruāciju sākumam.
   Sievietēm, kurām ir sausa maksts (maksts sausums), vecākām sievietēm, fitotampons pirms izmantošanas vienu minūti jāpatur vārītā istabas temperatūras ūdenī. Vispār to labāk darīt vienmēr.
   Standarta profilaktiskajā kursā paredzēts izmantot pāris fitotamponus mēnesī. Standarta ārstniecisko profilaktiskais kurss paredz 4-12 fitotamponu izmantošanu atkarībā no problēmas.
   Ārstnieciski profilaktisko fitotamponu izmantošana efektīvi aizsargā sievietes organismu pret slimības izraisošajiem, mikroorganismiem ceļojumu laikā, kad ierasto higiēnas normu ievērošana var būt apgrūtināta, peldoties baseinos un dabiskajās ūdenskrātuvēs.
 
   Mūsdienu sievietēm ir nepieciešami periodiski ārstnieciski profilaktiski pasākumi, lai normalizētu dzimumorgānu gļotādas mikrofloru. Ērts un drošs veids šādu pasākumu veikšanai ir minētie ārstnieciski profilaktiskie fitotamponi.
 
Ikdienas aprūpe:
 
Normāla menstruālā cikla gadījumā ieteicams izmantot 2 fitotamponus, lai efektīvi iznīcinātu baktērijas un vīrusus.
Pēc dzimumakta pietiek izmantot vienu fitotamponu, lai izvairītos no baktēriju parādīšanās.
Baseinā pietiks ar vienu fitotamponu, lai attīrītu dzemdi un maksti (vagīnu) no iespējamās baktēriju rašanās.
Atrodoties ceļojumā, ieteicams profilaktiski izmantot divus fitotamponus.
Aborta gadījumā ieteicams izmantot 3 fitotamponus.
Profilaktiski ieteicams izmantot 2 fitotamponus mēnesī. Preparāts samazina krokas, baro tās ar derīgām vielām.
 
Fitofitotamponi tiek izgatavoti stingri sterilos apstākļos. Efektivitāte un šo fitotamponu drošība ir apstiprināta ar starptautisko kvalitātes sertifikātu GMP (vairāk nekā 10 gadus tie atrodas tirgu bez jebkādām reklamācijām).
Ražotājs – liela Ķīnas kompānija «Beautiful life», Honkonga.
Sastāv no tradicionāliem un dabīgiem komponentiem. Nesatur ķīmiskas piedevas. Blakusefektu nav.
 
 
Noteikti iepazīstieties ar ārsta video uzstāšanos par unikālajiem sieviešu veselības fitotamponiem (2 dažādas uzstāšanās krievu val.):
 
 
 
 
 
 
   

 

Уникальный препарат для женщин  |  - Отзывы о лечебно-профилактических тампонах  |  - Дополнительная информация о применении  |  - Вопросы и ответы  |  - LATVISKI  Уникальный препарат – урологические пластыри для мужчин  |  Пластырь ортопедический  |  Капсулы для очищения сосудов  |  Капсулы против старения и бессоницы   |   - Расширеная информация – Фактор эмбриона пчелы  |  СВЯЗЬ, КОНТАКТЫ

 
 
E-mail: life @ 90 . lv        Tel.: +371 - 22 13 09 13
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
Created by I.am.human.lv